اطلاعیه طرح نوسازی ناوگان فرسوده

اطلاعیه طرح نوسازی ناوگان فرسوده کشنده رنو(4*2 )T480 آریادیزل

آریا دیزل پیرو رونمایی و معرفی محصولات جدید خودروسازی رنو که در زمینه کامیون و کشنده در سطح بین الملل بسیار شناخته شده است برای بهبود حمل ونقل جاده ای کشورمان و سامان دادن به کامیون های فرسوده و از رده خارج شده  طرح نوسازی ناوگان فرسوده کشنده رنو را در دست اجرا دارد.

بیش از ۱۰۰ هزار کامیون با عمر بالای ۲۵ سال در جاده‌های کشور در حال تردد است که آسیب‌های مختلف زیست محیطی و مشکلات زیادی دارد.خودروهای فرسوده بیش از ۳۰ برابر خودروهای نو آلودگی تولید می‌کنند که خسارت ناشی از آن بیش از ۱۶ میلیارد دلار است و ۲۶ درصد تصادفات در کشور مربوط به کامیون‌های فرسوده است.با طرح نوسازی ناوگان فرسوده، در مصرف سوخت بیش از ۵۰ درصد صرفه جویی خواهیم داشت و از ۶۰ لیتر به ۳۰ لیتر می‌رسیم و ۲۵ درصد در تصادفات کاهش خواهیم داشت.

دارندگان کامیون فرسوده با توجه به میزان پائین سود تسهیلات می‌تواند به سادگی اقساط را پرداخت کنند، آریا دیزل با ۵۰ سال تجربه و ظرفیت تولید سالانه ۱۰ هزار دستگاه کامیون در طرح نوسازی ناوگان فرسوده مشارکت فعال دارد و شرایط فروش اقساطی ویژه ای را برای خریداران در نظر گررفته است.

برنامه امسال ما جایگزینی ۳۵۰۰ دستگاه کامیون است و برای سال آینده برنامه تعویض ۵ هزار دستگاه کامیون فرسوده را در دستور کار داریم.هم وطنان عزیز می توانند برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از طرح اسقاط کامیون رنو با مشاوران ما در تماس باشند و پاسخ سوالات خود را از ما دریافت کنند.

پیرو رونمایی و معرفی محصولات جدید شرکت آریا دیزل موتور بدینوسیله شرایط فروش طرح نوسازی ناوگان فرسوده خودروکشنده رنو T480 به شرح ذیل می باشد :

 

پیش پرداخت : 150/000/000 تومان 

در اقساط 5 ساله 

پرداخت اقساط ماهیانه 6/000/000 تومان