افتتاح خط تولید رنو کراکس

کارخانه آریا دیزل خط تولید رنو کراکس 440 را افتتاح کرد

شرکت آریا دیزل وارد کننده و تولیدکننده محصولات رنو تراکس در یاران می باشد که این شرکت خودروهای سنگین سری T | C | K را وارد و عرضه می نماید. البته لازم به ذکر است که خودروهای سری T رنو تراکس توسط شرکت آریا دیزل مونتاژ می شوند.
کارخانه آریا دیزل از سال 2009 احداث شده و تولیدات رنو پرمیوم و رنو کراکس را در کارنامه خود دارد. باید توجه داشت که تولید و عرضه کامیون وکشنده رنوکراکس در ایران برای این شرکت بسیار حائز اهمیت می باشد. همانطور که رئیس کارخانه رنوتراکس گفت: ایران یک بازار مهم و تاریخی برای رنوکراکس است.

کارخانه آريا ديزل واقع در شهر صنعتي اشتهاردخط توليد کاميون رنو کراکس 440 (4×6) را افتتاح کرد. کاميون رنوکراکس از نوع دو ديفرانسيل و قابليت کاربري هايي همچون کمپرسي و ميکسررا دارد و از ويژگيهاي آن مي توان به توان بالاي موتور، استاندارد آلايندگي يورو 5،مصرف سوخت پايين، شاسي مقاوم (Rigid ) و تجهيزات رفاهي و ايمني در نظر گرفته شده اشاره نمود. بر اساس پيش بيني این محصول جز یکی از پرفروش ترین های سال خواهد بود.

هدی نیازی، قائم مقام مدیرعامل شرکت آریا دیزل موتور در گفت و گوی کوتاه عنوان کرد: 8 دستگاه از محصولات سنگین رنو شامل 6 دستگاه سری T و یک دستگاه از هر دو سری K و C برای بررسی های نهایی و آموزش پرسنل آریادیزل به منظور مونتاژ و تولید محصولات جدید رنو در خط تولید این شرکت ، به کشور وارد شدند.

او ادامه داد: اولین هدف از واردات این 8 دستگاه خودرو سنگین رنو در ابتدا بازاریابی محصول است. موارد دیگری چون تامین خودرو نمونه برای شو روم؛ آماده سازی و آموزش مهندسان خط تولید آریا دیزل و همچنین رونمایی موازی نمونه وارداتی در کنار اولین نمونه تولید داخل است .

نیازی گفت: در حال حاضر قطعات CKD اولین سری از مدل T رنو تراکس نیز به گمرک کشور وارد شده است که با حضور مهندسان فرانسوی در محل تولید خودرو و تکمیل فرایند آموزش تیم مهندسی و پرسنل شرکت آریا دیزل، مونتاژ این قطعات نیز آغاز خواهد شد.

او افزود: توجه به این نکته که پس از فرانسه، ایران دومین کشوری است که مجوز تولید سه سری سنگین وزن T، C و K رنو تراکس را دارد و افتخار این مهم ازآن شرکت آریا دیزل موتور است. دو خوردویی که در تصویر مشاهده می شود دو مدل K و C است هستند.

برای مشخصات فنی به صفحه رنو کراکس مراجعه کنید.   

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.