امضای قرار داد رنو تراکس و آریا دیزل

رنو تراکس خودروسازی فرانسوی است که در زمینه ساخت انواع وسایل نقلیه تجاری ،کامیون باری ، تراکتور و ماشین های سنگین  فعالیت می نماید.رنو یکی از موفق ترین شرکت های خودروسازی در سطح بین الملل می باشد که توانسته برند خود را در ایران به سبب سالها حضورشناخته شده کند و توجه بسیاری را به خود جلب کند .آریا دیزل نماینده رسمی رنو در ایران می باشد که مشارکت کمپانی رنو با هدف نوسازی ناوگان حمل ونقل جاده ای کشور شکل گرفته است و برای اولین بار در ایران کامیون سنگین پریمیوم و کشنده و کامیون کراکس  را بهره گیری از جدیدترین دستاورد تولید کنندگان اروپایی و همزمان با بازار های روز دنیا در کشورمان عرضه کرده است.

رئیس شرکت رنو برونو بلین  و عضو هیئت مدیره شرکت آریا دیزل موتور آقای  هیربد جناب زاده در لیون فرانسه برای امضا دو قرار دیدار کردند.گروه خودروسازی رنو تراکس و شرکت آریا دیزل موتور دو قرار در شهرلیون فرانسه امضا کردند که شامل واردات و فروش خودروهای سنگین باری سری T.KوC می شود و همچنین دیگری یک قرار داد همکاری صنعتی در زمینه مونتاژ خودروهای T  است.

قرار داد اول آریا دیزل و رنو شامل واردات و توضیع و خدمات پس از فروش کامیون های باری سری T ,C و K می باشد.دومین قرار داد یک قرار داد همکاری گروه صنعتی آریا دیزل و خودروسازی رنو می باشد. سایت تولیدی شرکت آریا دیزل موتور از سه ماهه سوم 2017 در 90 کیلومتری جنوب غربی تهران مونتاژ  کامیون سری T  رنو فرانسه را شروع خواهد کرد.

این کارخانه که دز سال 2009 تاسیس شده قبل از تحریمها نیز رنو پریمیوم و کراکس را تولید می کرد.رئیس رنو تراکس آقای برونو بلین گفت: ایران یک بازار مهم و تاریخی برای رنو تراک است. ما اکنون با خودروهای با  کیفیت و قدرت بالا و قابل اعتماد و یک شریک با کیفیت به نام آریا دیزل در حال بازگشت به کشورایران هستیم هدف گروه صنعتی رنو این است که در نهایت 15 درصد سهم بازار ایران را از آن خود کنیم.

برای اطلاع از محصولات شرکت آریا دیزل و برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی کامیون رنو با کارشناسان وبسایت تماس حاصل فرمایید.