رونمایی محصولات آریادیزل

شرکت کامیون سازی رنو تراکس فرانسه جزء مجموعه شرکت های ولو ABمی باشد سهامدار اصلي مجموعه شركتهاي « VOLVO AB » ، كارخانجات اتومبيل سازي « رنو » فرانسه است ، ضمن آنكه بيشترين اعضاي هيأت مديره را نيز در اختيار دارد .

مجموعه « ولوو AB » در حال حاضر با فاصله كم ، دومين توليد كننده كاميون در دنيا است ، ضمن آنكه در بازار اروپا اين گروه در رتبه اول توليد و فروش كاميون قرار دارد و سه عضو تشكيل دهنده اين گروه يعني « ماك » آمريكا ، « رنوتراكس » فرانسه ، « ولوو » سوئد با توجه به در اختيار داشتن دانش فني روز ، اقدام به توليد مشترك در مجموعه هاي خود در كشورهاي مختلف مي نمايند و از آخرين دستاوردها و نوآوريهاي هر كدام در مجموعه توليدات اين گروه بهره گرفته مي شود .

شركت « رنو تراكس» به عنوان يكي از اركان اين مجموعه ، هم اكنون با توليد طيف وسيعي از خودروهاي باري شامل انواع سبك ، نيمه سنگين و سنگين ، سهم قابل توجهي از بازار كاميون و كشنده را در اختيار دارد و با توجه به بهره مندي از ويژگي تنوع محصول و تطبيق پذيري با شرايط جاده اي و آب و هوايي مختلف ، توانسته پاسخگوي نيازها و سليقه هاي مختلف باشد .
مجموعه « آريا ديزل موتور » نماینده انصاری رنو تراکس  فرانسه با هدف نوسازي و تجهيز ناوگان حمل و نقل جاده اي كشور شكل گرفته است و براي اولين بار ، كشنده و كاميونهاي سنگين پريميوم و كراكس را با بهره مندي از جديدترين دستاوردها و نوآوريهاي توليد كنندگان اروپايي و همزمان با بازارهاي اروپا در كشورمان توسط نمایندگی رنو عرضه نموده است.

نمایندگی آریادیزل پيش از تحريم ها رنو پريم 440 را در خط توليد خود داشت. اما با برقراري تحريم ها فرايند ورود سري جديد محصولات رنو تراکس به درهاي بسته خورد. حال پس از برجام سه رنج C، K و T به عنوان اولين سري محصولات توليدي رنو تراکس در خطوط توليد نمایندگی آريا ديزل موتوريا ديزل موتور پيش از تحريم ها رنو پريم 440 را در خط توليد خود داشت. حال پس از برجام سه رنج C، K و T به عنوان اولين سري محصولات توليدي رنو تراکس در خطوط توليد نمایندگی رنو آريا ديزل موتور رو نمايي شدند. کشنده رنج T اولين و مهم ترين محصول آريا ديزل موتور است که از خط توليد خارج خواهد شد.

 

برای اطلاع از محصولات آریا دیزل با کارشناسان وب سایت نمایندگی رنو تماس حاصل بفرمایید.