شرکت آریا دیزل

آریا دیزل

شرکت آریا دیزل با ترکیب مدیران جوان و مجرب در کیلومتر 1 جاده مخصوص کرج به صورت مالکیت خصوصی و نوع نمایندگی، فعالییت خود را آغاز نمود. 1800نفر بطور مستقیم جهت تولید محصولات مختلف در عرضه خودروسازی در این مجموعه مشغول به کار می باشند.شرکت آریا دیزل  از ابتدا با ایده ارائه خدمات متفاوت به هم وطنان و با توجه به اصل مدیریت مداری  تشکیل شده است .

شرکت آریا دیزل نماینده انحصاری  کشنده و کامیون رنو شرکت  ((رنوتراکس)) فرانسه در ایران با سرلوحه قرار دادن رضایت مشتریان پا به بازار رقابتی خوروهای سنگین ایران گذاشت و شعار این شرکت خدمات رسانی  و برتری کیفیت محصولات تولیدی خود بوده است.قرارداد همکاری ما بین شرکت آریا دیزل  و رنو تراکس در سال 2006 منعقد شد که شامل واردات ،توزیع ،مونتاژ وهمچنین خدمات پس از فروش محصولاتش بود.

مزایای قابل توجه  خودروهای شرکت آریا دیزل به دلیل تکیه زدن بر، بهترین نیروهای کارآمد و مجرب خود بوده و با هدف خدمت رسانی به هم وطنان عزیز شروع به فعالیت کرده که می توان به یکی ازمهم ترین این مزایا که همکاری مستمر با مهندسین و مدیران آشنا به صنعت خودروهای سنگین بوده است، اشاره کرد.

آریا دیزل افتخار دارد که متخصصین با تجربه ای را گرد هم آورده تا با استفاده از دانش فنی آنها در راستای اهداف خود همگام با موفق ترین رقبای جهانی  پیش برود.شرکت آریا دیزل همواره کوشیده است بر اساس نیاز ها و علایق مشتریان خود کامیون های باری گوناگونی را در دسته های قیمتی مختلف نظیر کامیون رنو ، کشنده رنو پریمیوم ،کمپرسی رنو و…. را  عرضه کند.مدیران اصلی شرکت با مشارکت  در مدیریت مجموعه های صنعتی و تولید موفق چون شرکت ((ما دیران)) بزرگترین تولید کننده سخت افزارIT در خاورمیانه چشم اندازی روشن برای خود متصور شده اند.

با افزایش قیمت سوخت طبعا رغبت افراد برای مصرف سوخت کاهش یافته  و مردم  به دنبال خودروهایی با مصرف سوخت کمتر خواهند بود شرکت آریا دیزل این امکان را داراست که محصولاتی را ارائه بدهد که در رده ی کم مصرف ترین های دنیای شرکت های صنعتی خودروسازمی باشد.

نتایج منتشر شده  توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هاکی از رضایت مشتریان از کیفیت خودرو می باشدو یکی از دستاوردهای مهم شرکت  دسترسی به استاندارد های یورو 4 و5 در دنیا می باشد.

از اهداف بسیار مهم شرکت آریا دیزل داشتن شبکه نمایندگانی با پتانسیل بالا در زمینه های مختلف از جمله ارائه فروش در جهت رضایتمندی کامل مشتری و همچنین ارائه خدمات پس از فروش مطلوب می­باشد لذا با توجه به برنامه شرکت آریا دیزل و کسب بالاترین امتیاز رضایتمندی مشتری در طی سالهای اخیر طبق (ارزیابی سازمان بازرسی) برنامه شرکت، گسترش شبکه نمایندگان با توجه به دارا بودن کارایی و پتانسیل مطلوب در دستور کار واحد امور نمایندگان شرکت آریا دیزل قرار دارد .

سرمایه گذاران و بنیان گذاران اصلی این شرکت امیدوارند، با تجربه ی بالای خود در صنعت خودروی ایران و تکیه بر دانش متخصصانش،روز به روز آینده ی بهتری را برای صنعت حمل ونقل جاده ای و رانندگان زحمت کش  کشورمان  و آریا دیزل موتور رقم بزنند.

 

برای مشاهده جدیدترین محصول آریا دیزل، کشنده رنو t480 به روی لینک صفحه مورد نظر کلیک کنید.

برای اطلاع از محصولات آریا دیزل کلیک کنید.