محصولات آریادیزل

کشنده رنو پریمیوم:

رنو پریمیوم کامیون کشنده ای پرقدرت در بین رقبای موجود در بازار خودروهای سنگین و باری می باشد که با بهره مندی از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و امکانات روز اروپا توانسته نگاه علاقه مندان به ماشین های باری جاده ای را به خود معطوف کند.

این کشنده توسط مجموعه آریا دیزل معرفی شده و توانست با طراحی برتر در صدرکشنده های برترقرار بگیرد و با توجه به کیفیت ساخت و طراحی دقیق طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

 

پريميوم 440 سقف بلند

کشنده رنو T480:

همکاری رنو و آریا دیزل به سال ۲۰۰۶ و زمان تاسیس آریادیزل بر می گردد. رنو درسال ۲۰۱۴ از محصولی رونمایی کرد که در سپتامبر همان سال در جشنواره IAA در فرانسه موفق به دریافت جایزه کامیون سال ۲۰۱۵ شد.کشنده T480 محصول شرکت خودروسازی رنوفرانسه می باشدکه  به دلیل قدرت بالای موتور و گشتاورد 2400نیوتن متر به راحتی قادر است بارهایی با تناژبالارا جابه جا کند.این محصول بخاطر قیمت پایین جز یکی از پرفروش های آریا دیزل می باشد.

 

کمپرسی رنو K480 :

کمپرسی K480 محصول جدید شرکت رنو است که به تازگی از آن رونمایی شده. موتور DTI رنو با استاندارد آلایندگی یورو ۶ می باشد که حجم آن ۱۳ لیتر بوده و دارای قدرت 480اسب بخارمی باشد.بدون شک کامیون کمپرسی رنو یکی از بهترین محصولات شرکت رنو است که در رقبات های جهانی سربلند بیرون آمده و مورد تایید متخصصان  ومهندسین خودروسازی قرارگرفته است.

 

کامیون باری رنو کراکسC380 :

رنو کراکس مدلی است که برای خدمت در شرایط سخت کاری ساخته شده است و قابلیت حمل 30 تن بار را دارد. این مدل یکی از بهترین محصولات ساخته شده در کمپانی فرانسوی رنو محسوب می شود و با استفاده از سیستم محوری جدید کمپانی نیز می تواند بهترین عملکرد را در مسیرهای هموار و ناهموار به نمایش بگذارد. کراکس در سه کابین مختلف (Day، Global و Sleeper) و گیربکس های دستی و اتوماتیک عرضه می شود.این کامیون جزیکی از بهترین های مجموعه آریا دیزل می باشد و در ردیف کامیون باری های پر قدرت دنیا قرار گرفته است.

 

بررسی کامیون رنو کراکس 2008

کامیون باری پریمیوم380 :

مجموعه آریا دیزل موتور جدیدترین دستاورد رنو، کامیون پریمیوم 380 را به بازارخودرویی ایران معرفی کرده است که با قدرت بالای موتور توانسته جز برندهای معروف این شرکت بزرگ باشد.این کامیون باری بسیار مقرون به صرفه بوده و همواره از تمام آزمایش های جاده ای سربلند بیرون آمده است.