معرفی امدادجاده ای آریا دیزل

سال 1384 که شرکت آریا دیزل کار خود را آغاز نمود، آئین نامه‌ای به نام ده فرمان آریا دیزل نوشته شد که برای حداکثر رضایت مندی و مشتری مداری سرمشق شرکت و کارمندان آن بود. یکی از این ده فرمان جایگزین خودرو از کار افتاده بود که امروز به اجرا گذاشته شده است.در این صورت مفهومی تحت عنوان رضایت مشتریِ مشتری (Customer’s Customer Satisfaction) مطرح می‌شود که در حوزه خدمات پس از فروش فصل جدیدی به شمار می‌آید. به این معنا که وقتی مشتری از مالک خودروهای آریا دیزل و راننده بار خود را دریافت کرده و از عملکرد آنها راضی باشد در نتیجه راننده خودرو و مالک خودرو شرکت آریا دیزل نیز از این شرکت راضی خواهند بود. پس می‌توان گفت طرح جایگزینی خودرو نشان دهنده پیروزی سه جانبه مشتری نهای، مالک و یا راننده خودرو و خود شرکت است. زیرا توصیفات مثبتی که رانندگان خودروهای تجاری در بین همکاران خود از محصول برند آریا خودرو به عمل می‌آورند بزرگترین تبلیغ برای شرکت به حساب می‌آید.

رمز پیروزی و یکی از برگ‌های برنده همیشگی شرکت آریا دیزل، جلب اعتماد مشتری در خصوص ارائه سرویس‌های متفاوت و خاص و حمایت‌های شرکت نسبت به سایر رقبا است.از آنجاییکه در استفاده از کامیون های تجاری زمان نقش بسیار پر اهمیتی برای مشتریان دارد، آریا دیزل همواره سعی داشته تا با سرویس دهی مناسب بیشترین زمان کاری برای محصولات و مشتریان خود را فراهم سازد.تحویل کالا به صاحب کالا در زمان مقرر برای مشتریان مستقیم آریا دیزل که از محصولات تجاری این شرکت استفاده مینمایند و یا برای مشتریان غیر مستقیمی که کالای ایشان توسط محصولات آریا دیزل به محل مورد نظر حمل میشود بسیار با اهمیت است .

به همین سبب، شرکت آریا دیزل از بدو فعالیت تمام تلاش خود را بکار بسته تا با امکاناتی همچون ایجاد 3 خط تلفنی مشاوره فنی که شماره تماس آن در اختیار مشتریان بوده و 24 ساعته کارشناسان مسئول از طریق آن در دسترس مشتریان میباشند، تجهیز و آماده سازی تجهیزات و خودرو های امداد رسان، کامیون کشنده جایگزین جهت حمل کالای مشتری در راه مانده به مقصد در زمانیکه مشتری تحت تعهد زمان تحویل کالا در مقصد باشد و یا اختصاص یک فروند هواپیمای سبک دو نفره جهت امداد رسانی به مناطق دور دست و تجهیز و آماده سازی شبکه نمایندگان امداد رسان زمینه را فراهم نماید تا در صورت بروز نقایص فنی در محصولات تحت پوشش خود به هر صورت ممکن چه از طریق مشورت از راه دور و یا حضور در محل خرابی کامیون اقدامات لازم را انجام داده تا مشتری بتواند در کمترین زمان ممکن کامیون رفع نقص شده خود را در اختیار داشته باشد و ادامه مسیر دهد.

مشتریان محترم استحضار داشته باشند که امدادگران موظف به ارائه صورتحساب مهر شده به مشتری بر اساس فرمت استاندارد ابلاغ شده به تمام شبکه نمایندگی های امداد رسان که حاوی آرم و علایم آریا دیزل و با کد سند DA48  قابل شناسایی میباشد بوده و وجود ابن فاکتور جهت استفاده از شرایط گارانتی قطعات یدکی و تعمیرات انجام شده و سایر پیگیری های در صورت لزوم ضروریست.

 

جهت اطلاع بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.