کامیون جدید رنو در ایران

کامیون رنو محصول شرکت خودروساز رنوتراکس فرانسه می باشد که سال هاست به واسطه قرار داد همکاری با شرکت آریا دیزل وارد کشور ایران شده است و در بازار خودرویی ایران عرضه می شود.
آریا دیزل نماینده انحصاری و رسمی انواع کامیون های رنو در ایران می باشد که به دلیل محصولات با کیفیت و سرلوحه قرار دادن رضایت مشتریان جزو یکی ازشرکت های مهم در کشورمان قرار گرفته است.همکاری رنو و آریا دیزل به سال 2006 بر میگردد.آریا دیزل هم زمان با واردات کامیون های رنو اقدام به تولید و مونتاژ کشنده رنو پریمیوم و کراس نیز کرده است که به دلایل تحریم مدتی به تاخیر منجرب شد.
شرکت آریا دیزل سال گذشته توافق نامه ای با شرکت رنو امضا کرد که براساس آن کشنده رنوt وسایر کامیون رنو جدید در ایران مونتاژ یا فروخته خواهند شد.این توافق نامه بر دو اساس امضاشد که یکی واردات کشنده رنو t و کامیون های رنو c وk و همچنین مونتاژ کشنده رنوt توسط شرکت آریا دیزل می باشد این قرار داد در لیون فرانسه امضا شد.

بررسی کشنده t محصول جدید رنو در ایران

در سال 2014 شرکت رنو از کشنده T رونمایی کرد که موفق به کسب دریافت جایزه کامیون سال 2015 شد.طراحی این کامیون هدفمند باعث شده که جزو یکی از کامیون کشنده ها ی پر فروش در صنعت خودرویی جهان قرار بگیرد.
موتور 6 سیلندر خطی با سر سیلندر یک تیکه تشکیل شده که دارای دو مدل اصلی 11 و 13لیتری است که به ترتیب dti11,dti13 می باشد که هر یک از این دو موتوربا توجه به کاربری حمل قابل سفارش است.
شرکت رنو از گیربکس زد اف برای این نوع کامیون استفاده نکرده و گیربکس جدیدی به نام اپتی درایور را برای موتور 480 اسب بخار بر روی کشنده نصب کرده است.
تجهیزات و امکانات این ماشین شامل آپشن های بی شماری می باشد که میتوان به چند نمونه آن اشاره کرد:دکمه های داشبرد به گونه ای طرا حی شده که بیشترین دسترسی را به راننده می دهد، چرخش صندلی راننده 90درجه به سمت داخل و یک میز برای خوردن غذا، ترمز دستی اتوماتیک و تانک باد آلومینیومی و…

برای اطلاع از قیمت وشرایط  فروش اقساطی کامیون جدیدرنو با کارشناسان وبسایت تماس حاصل فرمایید