کامیون رنولت

رنولت شرکت خودروسازی  فرانسوی است  که در حال حاضر در دومین رده بین تولید کنندگان مطرح کامیون در دنیا است.شرکت خودروسازی رنو تولید کننده انواع خودورهای سنگین باری و انواع خودروهای سبک و نیمه سنگین می باشد.

تاریخچه حضور رنو یا رنولت در ایران، به سالهای دور بر می گردد. اولین کامیون رنو در سال ۱۲۹۷ هجری شمسی به ایران وارد شده. اما حضور رنو به عنوان خودروساز در ایران، تاریخی جوان تر دارد. رنو در سال ۱۳۸۱ با امضای قراردادی با سازمان گسترش و نوسازی به ایران آمد تا شریک استراتژیک صنعت خودروی ایران باشد.
در مهرماه ۱۳۹۵، همکاری های رنو و ایران وارد فاز جدیدی شد. این خودرو ساز فرانسوی پس از ۱۳ سال حضور بی وقفه در ایران، تفاهم نامه‌ای جدید با سازمان گسترش و نوسازی ایران امضا کرد که دربرگیرنده تاسیس جوینت ونچری جدید، ایجاد مرکز مهندسی و خرید رنو برای حمایت از قطعه سازان ایرانی، راه اندازی شبکه پخش، فروش و خدمات پس از فروش و تولید دو مدل از جدیدترین کامیون رنولت در دنیا است. در قالب جدید همکاری، رنو سایت تولیدی خود را خواهد داشت.

کامیون سازی رنو برای تطبیق بهتر کامیونت های رنولت با استانداردهای اروپایی  و همچنین کاهش مصرف سوخت تا ۱۳ درصد پروژه جدید را تحت نام Falcon با همکاری شرکت های صاحب نامی همچون میشلن و توتال به راه انداخته است.

تمرکز پروژه بر روی طراحی کامیون رنو و تریلی ترکیبی است که بتواند مصرف سوخت را تا میزان قابل توجهی کاهش دهد، ایرودینامیک بهتر ، تایر با مقاومت غلتشی کمتر و بهبود قابلیت‌های موتور از جمله اهداف این برنامه است که تا سال ۲۰۲۰ انجام خواهد شد.

کامیون های تولیدی شرکت صنعتی رنو در سطح بین المللی بسیار شناخته شده است و به همین منظور شبکه گشترده ای از نمایندگی در تمام پهنای جهاندارا می باشد.کیفیت کامیون رنولت در ایران همیشه در صدر با کیفیت ترین محصولات قرار دارد.طبق گزارش‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، کامیون های رنو با داشتن ۴ ستاره کیفیت، با کیفیت‌ترین محصول در بازه قیمتی خود است.

برای مشاهده محصولات آریا دیزل  روی  لینک کلیک کنید.