کشنده رنو

شرکت رنو از دیر باز در زمینه تولید انواع کشنده ها فعالیت داشته است و بسیار نام آشنا در عرصه حمل و نقل جاده ای و ساخت انواع  کامیون های باری سنگین و نیمه سنگی بوده است.کشنده رنو که با طیف وسیعی از امکانات پا به میدان گذاشته است تا قدرت دیرینه و مهندسی بدون نقص فرانسوی خود را به رخ رقبا بکشد. کشنده های رنو جایگاه خوبی در میان کشنده های موجود را دارا می باشد.کشنده های موفق رنو با این که بارها فیس لیفت شده، همچنان اصالت خود را حفظ نموده اند.

میتوان خاطر نشان کرد که کشنده رنو جزو یکی از مهمترین کشنده های موجود در ایران می باشد. همکاری رنو و شرکت آریا دیزل در سال 2006 آغاز شد.
رنو کشنده خود را بانام تجاری کشنده t480  به واسطه شرکت تجاری خود، شرکت آریا دیزل  در ایران  عرضه کرده است.کشنده تک محور رنو در سال 2014 رونمایی و در همان سال موفق به دریافت جایزه کشنده سال 2015 را دریافت کرد.کشنده رنو به دلیل کیفیت توانست استاندارد آلایندگی زیست محیطی euros را دریافت کند.

این کشنده رنو دارای حجم 13 لیتری و تعداد 6 سیلندرخطی و گشتاور 2400 نیتون متر و قدرت موتور 440اسب بخار می باشد. تجهیزات ویژه کامیون کشنده رنو که میتوان به آن اشاره کرد: فرمان قابل تنظیم زاویه و عمق،قسمت خواب با دو تخت خواب، سیستم تهویه مطبوع،آینه گرمکن ، ریتاردردستی و اتوماتیک،بادگیر سقفی، صندلی کمک راننده واتاق نسل جدید، پروژکتورعقب و گارد بغل وسیستم ضد سرقت…می باشد.

کشنده رنو t480 مصرف سوخت کمتر نسبت به مدل های قبلی خود دارد و به دلیل مقرون به صرفه بودن توانسته جایگاه ویژه ای در بین رقبای موجود در بازار حمل و نقل جاده ای جهانی به دست آورد. طراحی زیبای کشنده رنو T بسیار زیبا و هدفمند بوده به صورتی که قسمت بالایی کابین 13 درجه انحنا داشته که ایرودینامیک محسوب می شود. در کل میتوان گفت این کشنده رنو با داشتن چنین آپشن هایی در نوع خود بی نظیر است.

برای اطلاع از فروش اقساطی کشنده رنو با کارشناسان ما  در تماس باشید.