کشنده رنو

شرکت رنو از دیر باز در زمینه تولید انواع کشنده ها فعالیت داشته است و بسیار نام آشنا درعرصه انواع کامیون های باری سنگین ونیمه سنگی بوده است.کشنده رنو که با طیف وسیعی از امکانات پا به میدان گذاشته است تا قدرت دیرینه و مهندسی بدون نقص فرانسوی را به رخ رقبا بکشد.کشنده های رنو جایگاه خوبی در میان کشنده های موجود را دارا می باشد.کشنده های موفق رنو با این که بارها فیس لیفت شده، همچنان اصالت خود را حفظ نموده اند.

میتوان خاطر نشان کرد که کشنده رنو جزو یکی از مهمترین کشنده های موجود در ایران می باشد. همکاری رنو و شرکت آریا دیزل در سال 2006 آغاز شد.
رنو کشنده خود را بانام تجاری کشنده t480 عرضه به واسطه شرکت تجاری خود در ایران شرکت آریا دیزل عرضه کرده است.کشنده تک محور رنو در سال 2014 رونمایی و در همان سال موفق به دریافت جایزه کشنده سال 2015 را دریافت کرد.کشنده رنو به دلیل کیفیت توانست استانداردآلایندگی زیست محیطی euros را دریافت کند.
این کشنده رنو دارای حجم 13 لیتری وتعداد 6 سیلندرخطی وگشتاورد2400 نیتون مترو قدرت موتور 440اسب بخارتجهیزات ویژه کامیون کشنده رنو که میتوان به ان اشاره کرد:فرمان قابل تنظیم زاویه و عمق،قسمت خواب با دو تخت خواب، سیستم تهویه مطبوع،آینه گرمکن ، ریتاردردستی و اتوماتیک،بادگیر سقفی، صندلی کمک راننده واتاق نسل جدید، پروژکتورعقب وگارد بغل وسیستم ضد سرقت…می باشد.
این نوع کشنده رنو مصرف سوخت کمتر نسبت به مدل های قبلی خود دارد.کشنده رنو به دلیل مقرون به صرفه بودن جایگاه ویژه ای را کسب کرده است و در برند های برتر دنیا قرار گرفته است.طراحی زیبای کشنده رنو T بسیار زیبا و هدفمند بوده به صورتی که قسمت بالایی کابین 13 درجه انحنا داشته که ایرودینامیک محسوب می شود.میتوان گفت این کشنده رنو با داشتن چنین آپشن هایی د رنوع خود بی نظیر است.

برای اطلاع از فروش اقساطی کشنده رنو با کارشناسان ما  در تماس باشید.