c&c برترین کامیون سال 2016

c&c U480 برترین کامیون سال 2016 چین

برند C &C نزديک به بيش از دو سال است که در بازار خودروهاي کار و تجاري کشور ما از سوي شرکت آريا ديزل موتور به بازار خودرویی ایران معرفی شده است و  با قدرتمندترين مدل خود يعني U 480 حضور دارد. اين برنددر طي مراسم سالانه‌اي که آخر سه ماهه سوم سال 2015 به منظور معرفي خودرو برتر سال 2016 در رده خودروهاي سنگین و کار برگزار شد براي دومين سال متوالي موفق به دريافت اين عنوان براي يکي از برترين محصولات خود يعني همان نمونه U 480 موجود در بازار ايران شد. لازم به ذکر است که اين عنوان مهم در سال 2015 نيز در اختيار همين برند و مختص مدل U 420 بود.
دوو ژانگ، دستيار مدير در کمپاني 
C &C به عنوان دريافت کننده لوح اين عنوان در سخنراني خود ضمن ابراز افتخار در خصوص فعاليت‌هاي برند C &C در راستاي دستيابي به اين جايگاه گفت: کسب عنوان برترين خودرو کلاس کار و تجاري کشور چين براي دومين سال متوالي نشانگر آن است که اين صنعت به بخش تحقيق و گسترش و تکنولوژي توليد محصولاد در کمپاني C &C ايمان آورده است.
ژانگ ادامه داد: رويه توليد کامیون باری در کمپاني 
C &C بر اساس مفهوم توليد خودرو تجاري باکيفيت و ارائه خدمات برتر به منظور کسب جايگاه دوسر برد استوار است و به همين منظور شرکت C &C از همان ابتدا خود را موظف به توليد خودرويي مي‌داند که به منظور ارائه بهترين کاربرد به کاربران محصولات اين برند؛ سيستم انتقال نيرو قدرتمند و در عين حال اقتصادي داشته باشد. به همين دليل برند C &C در توليد محصولات بر توان فني پيشرانه تمرکز زيادي گذارده است تا ضمن دست‌يابي به قدرت زياد در عين حال عملکردي اقتصادي نيز داشته باشد.

کسب عنوان جايگاه برتر سال 2016 براي مدل U 480 نشان دهنده اين است که C &C در در انتخاب پيشرانه دورپايين داراي گشتاور زياد از خود هوشمندي و تلاش به خرج داده است.اگرچه کسب عنوان برتر الزاما تمام تلاش‌ها و دشواري‌هاي پيش روي کمپاني C &C براي دستيابي به اين جايگاه را جبران نمي‌کند اما بطور قطع ما را در تلاش بيشتر براي دستيابي به اهدافمان تشويق مي‌کند. 

برای کسب اطلاع از شرایط فروش و سوالات خود در زمین فروش اقساطی با کارشناسان وب سایت در تماس باشید.